top of page
Rozjímání

Ceník
platný od 1.1.2022

1. stupeň

 Přípravka (nejen)
pro budoucí lektory

4.500 Kč

2. stupeň

Akreditované školení 
Instruktor jógy

24.500 Kč

3. stupeň

Nástavbová školení

4.500 Kč

3 nástavbová školení pro RYT 200

11.900 Kč

18.000 Kč

5 nástavbových školení pro RYT 200

Pro kombinované stupně, a v případě dotazů nás prosím kontaktujte emailem, či telefonicky. 

Pro získání mezinárodního certifikátu "Yoga Teacher" u Yoga Alliance je potřeba absolvovat minimálně 2. stupeň (Školení Instruktor Jógy v rozsahu 150 hodin), a poté dva libovolné moduly nabízené v 3.stupni.

4.png

REGISTRAČNÍ A STORNO PODMÍNKY

K úspěšnému dokončení registrace je potřeba uhradit příslušnou částku převodem na účet. Částka musí být připsána na náš účet 2101149516/2010 (Fio Banka) do 7 dnů po obdržení přihlášky. Poté přihláška propadá a vy ztrácíte místo v kurzu/semináři, popř. nárok na zvýhodněnou cenu a přihláška propadá. Po připsání příslušné částky na náš účet, Vás o tomto budeme e-mailem informovat.

Vaše přihláška je závazná, pokud nebudete moci navštívit kurz/seminář/školení. V případě nemožnosti účasti na jednotlivé lekci ze strany účastníka, není možné poslat náhradníka.V takovém případě daná lekce, kurz, seminář nebo školení vynechaná účastníkem propadá.

Při zrušení účasti na již uhrazeném semináři, nebo při zrušení účasti do začátku celého zaplaceného kurzu (tj. před začátkem), ze strany klienta alespoň 14 dní před jeho začátkem,činí storno poplatek 30 % z uhrazené částky, zbylá část poplatku za seminář/kurz bude účastníkovi vrácena. Při stornu semináře/kurzu méně, než 14 dní před jeho začátkem, stejně tak jako po započetí kurzu, propadá poplatek v plné výši. V případě storna semináře ze strany jóga centra bude účastníkovi vrácen poplatek za seminář v plné výši. 

V případě, že školné proplácí Úřad práce je třeba uhradit školné v plné výši před začátkem kurzu. Po úspěšném absolvování kurzu je potřeba doložit Osvědčení příslušnému ÚP, který jej uhradí. Ihned po obdržení platby od ÚP školné zašleme zpět na Váš účet. ÚP proplácí v rámci rekvalifikace pouze 150-hodinový kurz Instruktora Jógy. 

V případě dotazů ohledně PROPLACENÍ ŠKOLNÉHO ÚP v rámci rekvalifikace se na nás neváhejte obrátit. 

bottom of page